VLOT vzw

Vereniging van Leerkrachten Oude Talen

 

Nieuws   Vereniging   Tijdschrift   Activiteiten   Nieuwsbrief   Informatie   Forum   FAQ   Contact

 

> Nieuws > Contact >

 

Raad van bestuur

 

 

 

 

 

Kris Doffemont

 

voorzitter

 

Schildersstraat 25

9040 Sint-Amandsberg

 

kris.doffemont@vlot-vzw.be

   

Dimi Van Hoof

 

ondervoorzitter

 

Blokstraat 76

3191 Hever

 

dimi.vanhoof@vlot-vzw.be

   

Kathleen Schepens

 

secretaris, woordvoerder

 

Patersveld 10

9880 Aalter

 

kathleen.schepens@vlot-vzw.be

   

Joeri Facq

 

penningmeester, hoofdredacteur Prora, ledenadministratie, webmaster

 

Oude-Bruglaan 2 bus 402

9160 Lokeren

 

joeri.facq@vlot-vzw.be

   

Roselien Maddens

 

bestuurder

 

Kachtemsestraat 54

8870 Izegem

 

roselien.maddens@vlot-vzw.be

   

Anne Vermylen

 

bestuurder

 

Rue César Franck 12

1420 Braine-l'Alleud

 

anne.vermylen@vlot-vzw.be

   

Franciska Wildenboer

 

bestuurder

 

Blokstraat 76

3191 Hever

 

franciska.wildenboer@vlot-vzw.be

 

 

 

VLOT vzw | Oude-Bruglaan 2 bus 402, 9160 Lokeren | tel. 09 279 24 36 | info@vlot-vzw.be